Kontakt
Samorządowe Przedszkole w Lubniu

ZAKOŃCZENIE ROKU SZKOLNEGO 2022/2023:)

11 miesięcy temu

"To były piękne dni" to hasło przewodnie tegorocznych pożegnań starszaków z przedszkolem.

Przyjaźnie, które narodziły się w przedszkolu, to cenny skarb, który ze sobą zabiorą. To, czego nauczyły się w przedszkolu, to pierwszy bagaż doświadczeń: pierwsze zabawy z rówieśnikami, pierwsza książka, pierwsza "ocena" ich pracy. To niezatarte wspomnienia ich dzieciństwa, ważne…. a może nawet najważniejsze.


Te wspólne lata minęły bardzo szybko. Mamy nadzieję, że będziecie miło wspominać te wspólnie spędzone chwile. Było wiele zabawy, nauki, wspólnych uroczystości i mnóstwo wspaniałych chwil. Przedszkole stało się dla Was drugim domem.

Dziękujemy Wam drogie Dzieci - za codzienny uśmiech i radość, którymi nas obdarowywałyście, za entuzjazm i spontaniczność, za to, że mogłyśmy się od Was wiele nauczyć przez te wszystkie lata.

Życzymy Wam wielu sukcesów w dalszej edukacji. Prosimy odwiedzajcie nas. My zawsze czekamy na Was z otwartymi ramionami.

Drodzy Rodzice!!! Gratulujemy Wam tak wspaniałych pociech. Życzymy Wam zadowolenia i dumy z Waszych dzieci w przyszłości. Dziękujemy za wspaniałą, owocną współpracę, za zaangażowanie się w życie przedszkola i grupy.

Mimo, że rozstanie jest trudne, prosimy Was, nie bądźcie smutni, ponieważ rozpoczynacie nowy etap w Waszym życiu, a nasze Przedszkole było małym krokiem do Waszej wspaniałej przyszłości. Czego Wam z całego serca życzymy.

Dyrektor, Wychowawcy, Pracownicy Przedszkola.