Kontakt
Samorządowe Przedszkole w Lubniu
Strona głowna  /  Zapisy
Zapisy
Chcesz  zapisać dziecko?

 

Zapisy na rok szkolny 2018/2019

Rodzice, którzy chcą, aby ich dziecko kontynuowało wychowanie przedszkolne w Samorządowym Przedszkolu w Lubniu w roku szkolnym 2018/2019 powinni złożyć „Deklarację o kontynuowaniu wychowania przedszkolnego” w terminie do 12 – go lutego br. Druki deklaracji są do pobrania w sekretariacie przedszkola oraz na stronie Po zebraniu deklaracji, o których mowa powyżej ogłoszony zostanie nabór na wolne miejsca w przedszkolu.

Zapisy na rok szkolny 2018/2019 przebiegać będą dwuetapowo. W pierwszym etapie "Deklaracje o kontynuowaniu wychowania przedszkolnego" składają rodzice zainteresowani tym, aby ich dziecko w dalszym ciągu uczęszczało do naszego przedszkola (termin: 05- 12 luty br). W drugim etapie przyjmowane będą wnioski
o przyjęcie do przedszkola dzieci, które jeszcze nie uczęszczały do naszej placówki (termin składania wniosków: 14 luty  do 09 marca br. do godz. 15.00). W wypadku, gdy liczba zgłoszeń będzie większa od liczby wolnych miejsc, o zakwalifikowaniu dziecka decydować będzie komisja rekrutacyjna, biorąc pod uwagę kryteria określone w Ustawie o Systemie Oświaty oraz przez organ prowadzący.

Do pobrania:

deklaracja o kontynuowaniu wychowania przedszkolnego:  http://images.dlaprzedszkoli.eu/przedlubien/deklaracja.doc

wniosek o przyjęcie dziecka:http://images.dlaprzedszkoli.eu/przedlubien/wniosek-1819(1).docx

zarządzenie Wójta Gminy Lubień: https://bip.malopolska.pl/uglubien,m,69660,2018.html

wyniki rekrutacji:http://images.dlaprzedszkoli.eu/przedlubien/protokol-18(1).docx

 

 


Ostatnia aktualizacja: 2018-03-26